Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látja a facebook...

Miért nem látja a facebook csoport adminja a jóváhagyásra váró hirdetéseimet?

Figyelt kérdés
Tagja vagyok a facebookon egy adok-veszek csoportnak. Eddig rendben tudtam hirdetéseket létrehozni. E hét 20.-ától viszont hiába hozok létre bejegyzést. Kiírja, hogy jóváhagyásra vár, viszont a csoport adminjainál nem látszik a hirdetés. A jóváhagyásra váró bejegyzéseimnél én kétszer is látom ugyanazt a hirdetést (egyszer töltöm fel,kétszer jelenik meg, az admin oldalán viszont nem látszik). Kiléptem már és vissza léptem a csoportba. Nem jó így sem. A beállításaimban nem volt változás, tehát ezekkel a beállításokkal korábban ment a hirdetés feladás. A csoport adminja jelezte, hogy több embernél is van ez a hiba, de nem tudunk rájönni miért. van valami ötletetek? járt már valaki így?

2019. aug. 25. 15:54
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Nekem is pont ez a gondom.

Én minden hirdetésem látom úgy tűnik kinnt van minden csonportban ahol hirdetem de senki más nem látja😞

Nem változtattam semmit én se.

Ne haragudj h segíteni nem tudok már mindent végig zongoráztam sokszor frissítés újra feltöltés de semmi.Hátha vki okosabb lesz és tud segíteni.

2019. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam a facebook felületén egy support részt, oda is írtam, mondjuk nem fűzök hozzá túl nagy reményt.
2019. aug. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!