Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem baj, ha melegszik a laptopom?

Nem baj, ha melegszik a laptopom?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy Acer Aspire 5732 Z laptopot, nagyon jó és drága is volt, ma egész nap ment éshát elég meleg már (am. jól hűt), de csak annyit akarok kérdezni hogy ugye nem baj ha meleg a laptop alja...féltem nagyon, mert 144ezer volt..
2010. júl. 13. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is most vettem 143ezerért egy Lenovo G555-öst. Ez is elég jól fűti a szobát, ha megy a Burnout Paradise :D de egyébként nem gáz. Néhány notebook annyira silány, hogy megolvadnak a billentyűk, annyira melegszik. Az Acer pedig egész jó márka, nem kell félned.
2010. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
144 mar bocsi de nem az a hudedraga laptop. Amugy a homerseklet okes nem kell aggodni, ha hasznalod rendesen, akkor melegszik rendesen:)
2010. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
figyelj, nekem most van egy 1 éves MSI laptopom ami akkor 115.000 forintba került. Nos ez a laptop hiába melegedik túl, fogja és lekapcsolja magát még mielött bármi baja is lenne. Egyébként ezt ki lehet úgy küszöbölni, hogy kicsit megemeled és egy ventillátort rá irányítasz , hogy több levegőt kapjon. Szal nem kell félni, ha már az én laptopomban benne van ez a funció akkor neked nem kell tartanod semmitől. :)
2010. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én Lenovo-m 170.000 volt...


Mellesleg pont melegedéssel kapcsolatos kérdést akartam írni, mikor ezt megláttam, perceken belül kiírom részletesebben, képpel!

2010. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lekapcsolná magát, ha baj lenne, de egyébként is normális a melegedés.

Most Google Earth-oztam, keresnem kellett valamit a térképen, utána pedig ott ragadtam nézelődni. Hát, pár perc után a billentyűk is melegek lettek.

Régebbi ASUS laptopom meg szinte sütött...:)


Egy Acer Aspire tulaj

2010. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 skelton válasza:
figyuzz én 200k-ért szerváltam egész nap megy a laptop eléggé meleg az alja de semmi baja nincsen. nem fog túl melegedni elhiheted. akk nem így csinték volna meg...
2010. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a fax van itt? Licitálás, kinek van több pénze? Szerintetek az ár összefügg a hőmérséklettel? Minden számítógép melegszik, az asztali is, pedig nagy háza van, a laptopban meg kis helyre van bezsúfolva minden. De azért szellőzik. A melegedés természetes. Ne tedd a pucér lábaidra, mert nem jó. A lábaidnak sem, meg a gépnek sem. Egyenes felületre kell rakni, hogy a szellőzőrács szabadon maradhasson. Ennyi az egész. Ha ágyra vagy takaróra teszed, könnyen túlmelegedhet.


Tehát a kérdésre: nem baj, ha melegszik a laptopod. Legfeljebb, ha tönkremegy, veszel másikat.

2010. júl. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja mert minden nap van 140ezer ft-om szted...értelem anyja..
2010. júl. 14. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet venni hűtőpadot hogyha nem szeretnéd, hogy melegedjen.
2010. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Speedfan nevű progit,és az figyelni fogja a hőmérsékletet!Én néha szoktam a notimmal játszani(5 éves játékkal),akkor 67-70 fokra is felmelegszik és nincs baja!De,ha ennyire félted a notidat,vegyél ra +hűtést,vagy lehet ilyen nem tudom milyen talpakat,és tud rendesen szellőzni!Egy Acer tulaj!
2013. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!