Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Avast browser böngészőben...

Avast browser böngészőben hogy lehet beállítani -gyári beállítások visszaállítása nélkül - hogy ne indítsa el rögtön a videót?

Figyelt kérdés

Tegnap valamit átállítottam, de most nem találtam meg, hogy hol kattintottam át.


Azt akartam beállítani, elérni, hogy ne legyen ilyen, hogy újratöltögeti az oldalakat, hogy inaktívvá teszi, ha 10 percig nem nyúlok hozzá. Van, hogy átkattintok máshová, de ez a böngésző, ennek van egy olyan -számomra hibája, de nevezzük most funkciónak - hogy folyamatosan frissítget, tehát, ha meg van nyitva egy oldal, de énnekem mondjuk közben eszembe jut mégvalami, és akkor el kezdem azt nézni, de közben meg a másik oldalt újratölti.


Például lehet olyan is, hogy egy konkrét Gyakori kérdés eltűnik , ha frissíti, pedig, ha nem frissítgetné, akkor még addig, amíg be nem zárom, vagy én nem frissítek magamtól, addig el tudhatnám azokat olvasni, ha nem töltené újra.


Vagypedig egy videót, ha mondjuk nem jegyeztem meg, hogy hol tartottam, ha mondjuk pl egy hosszú, beszélgetős videó, akkor pl el kezdhetem keresni, hogy hol tartottam, holott lehet, hogy pl másik weboldalon játszottam mellette közben, amíg azt hallgattam, tehát nem is néztem azt a videót, és akkor lehet keresgélni, amikor visszatérek oda, hogy hol hagytam abba.


Szóval jó lenne, ha nem töltögetné újra.

És akkor volt egy ilyen rész, amit átállítottam tegnap, hogy arra gondoltam, hogy az az, hogy kikapcsolása annak , hogy 10 perc után ne tegye inaktívvá+töltse újra, ha 10 percig mondjuk nem nézem azt az oldalt; tehát hogy az összes oldal maradjon aktív. Azt hittem, hogy ezzel azt állítottam be, de nem ez történt, mert ha rámentem egy adott videóra, erre innentől magától kezdte elindítani a videókat.


A lényeg:


Tehát, mégegyszer, azt szeretném elérni, hogy ne kapcsolgassa ki, és töltögesse újra az oldalakat önkényesen a böngésző; valamint,


hogy ne indítsa el magától önkényesen, ha pl egy cikkben van egy videó.


Szóval ezeket szeretném. Egyébként klassz böngésző, csak ilyen hibái vannak. Az egyiket én okoztam, azt szeretném visszaállítani, csak ha mondjuk rámennék a gyári beállításokra, akkor attól tartok, hogy a Könyvjelzőim is eltűnnének a böngészőből, és ezért nem merem.


Egyébként tényleg eltűnnének?


Ezt írja annál:

"A beállítások visszaállítása

Ez a művelet visszaállítja a kezdőoldalt, az új lap oldalt, a keresőmotort és a rögzített lapokat. Kikapcsol továbbá minden bővítményt, és törli az ideiglenes adatokat, például a cookie-kat. Könyvjelzői, előzményei és mentett jelszavai megmaradnak."


Tehát a könyvjelzőim, a kedvencek, azok rögzített lapok, nem? Vagy lehet még mást is rögzíteni, mint a kezőoldalt?


Előre is köszönöm.



2019. szept. 1. 23:54
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja és tehát azt szeretném, hogy ezeket hol kell beállítani, mert végigpörgettem.

Egyiknél azt gondoltam, hogy arra mentem rá,hogy maga a weboldal legyen mindig aktív, az összes, amelyiket aznap megnyitottam, és még én magam nem zártam be. De gondolom, hogy az aktiválhatja a videókat magától:S:S

2019. szept. 1. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!