Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok újból regisztrálni...

Nem tudok újból regisztrálni instagramra, miután letiltottak facebookon. Volt már ìgy valaki?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy semmiből semmi letiltotta a facebook a fiókomat ezzel ugye az instagram is letiltódott. Aztán ugye írtam nekik hogy tévesen tiltották a fiókomat, mert nem tettem semmi szabályelleneset, de nem kaptam választ és a fiókomat se kaptam vissza. Majd csináltam egy új facebook fiókot és az megmaradt, hála Istennek, mert elég sok sulis csoportban voltam benne amiben fontos dolgok vannak. Tehát próbáltam instára is újra regisztrálni de valahogy amint megcsinálom a fiókot le is tilt azonnal. Ajánl olyat is hogy jelentkezzek be az új facebook fiókommal,de azzal nem merek mert félek hogy ezáltal letiltanak megint. Esetleg volt már így valaki? Vagy próbálta már valaki hogy az új fb fiókjával jelenkezett be? Csak érdekelne hogy letiltottál-e azt is vagy használható úgy?

2019. szept. 19. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!