Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

A telefonon nem lehet bekapcsolni a Bluetooth-ot és a Wifi-t sem. Valami megoldás?

A napokban kaptam egy Huawei telefont a rokonomtól hibásan. Mondta, hogy a Wifi nem jó rajta ezért vált meg tőle. Belenéztem a beállításokba és a telefonnak nem volt IP címje. Így már értettem, hogy mi a probléma csak azt nem tudom, hogy hogyan oldjam meg a problémát. A Bluetooth kevésbé érdekel, inkább a Wifi-t kéne megoldani. A tippeket és megoldásokat köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: wifi, bluetooth, Huawei, telefon, IP cím

szept. 20. 20:58  Privát üzenet  

A válasz
Gyári ROM vissza töltése.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 20. 22:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Blaupunkt fs3-at mobiltelefont vettem és a saját hívószám elküldését nem tudom bekapcsolni, nincs olyan pont hogy saját szám elküldése v. annak tiltása. Akit hívok így nem tud...
Nincsen Messenger napom, hogyan tudom bekapcsolni?
Ha leáramtalanítom a gépet és vissza (rendes kikapcsolás után is) mikor visszaadom neki, és először akarom bekapcsolni, felvillannak a ledek, bepörög a venti, majd leáll szinte...
Mi lehet a megoldás? Windows8.1 van a gépemen -legális, géppel együtt vettem. Nem lehetett bekapcsolni, ill. kikapcsolni sem, csak többszöri próbálkozásra. Ha sikerült bekapcsolni, utána már ment.
A távoliasztal beállítása megvolt de jelszót kér és ha levédem jelszóval a gépet akkor ha ujra kell indítani akkor ha nem vagyok ott a gépnél nem is lehet bekapcsolni mi lehet a megoldás?
Malwarebytes premium 3.2.2. nem tudom bekapcsolni a valós idejű védelmet. Ráklikkelve csak annyit ír: indítás, de nem csinál semmit. Mi a megoldás?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!