Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnám törölni az instagram fiókomat?

Gondolom tudjátok, hogy kb. 1 éve volt az, hogy meg kellett adni az életkort vagy csak megerősíteni, hogy elmúltál 13 éves. Megadtam a születési dátumomat és zárolták a fiókomat. Mostmár elég ciki az a fiók számomra és el szeretném tűntetni, de eddig nem sikerült.

Mellesleg azóta betöltöttem már a korhatárt, de így sem enged belépni.

Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném.

Keress kérdéseket hasonló témában: Instagram

2019. szept. 20. 22:25  Privát üzenet  

A válasz
be tudsz jelentkezni a fiókba ?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. szept. 20. 23:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, nem tudok.

# 2/2Időpont 2019. szept. 21. 10:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letiltotta a facebook a fiókomat ezzel együtt az instagramom is elveszett, vissza lehet valamilyen módon szerezni?
2019. 06.18-án oktalanul letiltott a facebook. Még mindig nem kaptam vissza a fiókomat, párom se. Öcsém . Osztálytársaim és haverom visszakapta már. Valaki járt még így? Mit lehet csinálni?
Töröltem az egyik instagram fiókomat, azonban meg mindig kijelzi hogy ott van. Ez miért van?
Mit tehetek ha letiltották az instagram fiókomat?
Ha Instagram fiókom felfüggesztem, akkor egy idő után törli automatikusan az Instagram a fiókomat?
Ha az instagram fiókomat kikapcsolom egy időre, ugyanott folytatódik?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!