Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket ajánlanátok a két...

Melyiket ajánlanátok a két gép közül?

Figyelt kérdés

Alapvetően specifikációban teljesen egyforma, a különbség a képernyő mretében van, az egyik 13,3 col míg a másik 14 colos. Leginkább az office programok használatára (egyetemen), internetezésre, néha flmnézésre, és lightos gamingre (minecraft, leauge of legends) szeretném használni? Megéri az esetemben a nagyobb képernyő azt a plusz 60 ezer Ft-ot?


13,3 col:

[link]


14 col:

[link]



2019. szept. 21. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

a helyedben megnézném emagon az akciós vagy újracsomagolt gépeket:

[link]


itt egy gép pl amiben 250-ért (alapára: 380) van dedikált videókártya: mx150

[link]


én innen vettem 420-as gépet 280-ért, mert újracsomagolt volt, azt írták használati karcok vannak rajta, de sehol semmit nem találtam rajta


a gép hasít, egyszerűbb játékfejlesztésre vettem (van egy erős asztalim mellette és másik laptop is), szóval nekem teljesen bevált ez a zenbook amim van, ami még erőssége, hogy nagyon jó akksi ideje van


szerintem nézz szét itt is, ha jó áron akarsz gépet venni

2019. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!