Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy cég nem tudja javítani...

Ha egy cég nem tudja javítani a hibát egy kifutott terméknél, ezáltal cserélni sem tudja ugyanolyanra mert nincs nekik akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Adott 1 másfél éve vásárolt processzor ami akkor 45e Ft volt, már nem is érne annyit de a garancia lapon ez az összeg van. Ez a processzor már nem kapható náluk és beszerezni sem tudják, csak olyanjuk van ami ezt "leváltotta" akkor ebben az összegben kötelességük biztosítania egy akár újabbat vagy csökkenni fog az értéke? Gondolok itt arra hogy pl nekem 3,4 Ghz ugyanúgy 4mag, de az új meg ugyanúgy ~45e Ft és 3,6Ghz 4mag. Egyelőre még a válaszukra várok, csak ilyennel még nem találkoztam és nem akarom hogy átverjenek.

2019. szept. 23. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Garanciális még?
2019. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, bolti garancia van rajta.
2019. szept. 23. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én alaplappal jártam így, ott az volt az ügymenet, hogy bevizsgálták megállapították tényleg garis hiba. Felajánlottak 3 típust én kviálasztottam az árkülönbséget kifizettem.
2019. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14:43:

És drágább volt amit választottál? vagy kevesebbet akartak "adni"?

2019. szept. 23. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
3 típust ajánlottak az egyik az kb. árban ua. volt, kettő drágább volt, én egy drágábbat választottam és kifizettem a különbséget.
2019. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg, nem "csökkent" a garanciális ára azért mert kifutott eszköz volt. Nagyon szépen köszönöm a választ! Remélem nálam sem fognak szórakozni...
2019. szept. 23. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!