Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítettem a számítógépem,...

Zöld Imre kérdése:

Telepítettem a számítógépem, mert nem volt rajta operációs rendszer. Most win 10 64 bit van rajta, de nincs hang. Kis millió megoldást próbáltam már, de így sincs rajta. Ez mocskos módon zavar, mert nem tudok zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
ha van értelmes segítő kész válasz azt köszönöm előre is, de a negatív válaszokra nem vagyok kíváncsi.

2019. szept. 25. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hangszóró ikon ott van a tálcán? Ha van akkor legalább az eszköz megvan. Ha nincs, akkor még a hangkártyát sem látja.
2019. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ott van akkor esetleg nézz szét, hogy pontosan mi is lett beállítva hangforrásnak, mert elképzelhető, hogy a HDMI-n küldi ki a hangot.
2019. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van fent egyáltalán dirver az hanghoz?? Az alaplapgyártó honlapjáról szedd le és tedd fel.
2019. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!