Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a filmnek?

Nincs hang a filmnek?

Figyelt kérdés

sziasztok tudom rossz kategoria de a kategoria amihez a kérdésem tatrozik ott nem válaszoltak és hátha itt több szerencsém lesz


elnézéseteket köszönöm


szoval van egy unic nevü projektor kivetitöm pontos cimét nem tudom mert nincs más rá irva


és usb keresztül néznénk kint filmet a családal de egyszerüen a filmeknek nincs hangjuk van néha kivétel hogy kb 10 filmböl ha 1 nek van hangja


tudom hogy külön hangszoro kell neki de maga a készüléknek is van egy kis minimális hangja és az hallatszik is ha netán volna hangja a filmnek


20 filmet szereztem be ezek ugy 1 gb a másik 1.45 de van 700 mg os is és ebböl a 20 filmböl 2 nek van hangja és az hallatszik is a projektorban


hiába kötök rá külsö hangszorokat ugyan az a helyzet

hogy tudom meg oldani hogy összes filmnek legyen hangja ? segitsetek legyetek szivesek


2019. szept. 27. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan usbn?
2019. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen pendriven
2019. szept. 27. 16:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem támogat minden audio codecet, nézd meg a MediaInfo segítségével, hogy melyiket képes lejátsszani.
2019. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

és aszt hogy tudom meg nézni segits mert nem vagyok nagy zseni de amugy a filmeket mért játsza le ha hangot meg nem ? ha valamit nem támogat akkor képet se kéne neki adnia


ez kicsit idegesitö

2019. szept. 27. 17:07
 5/16 A kérdező kommentje:
valaki ???
2019. szept. 27. 18:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Amelyik filmet támogatja és van hang is, megnézed PC-n hogy mi a fájlkiterjesztése.

Jobb klikk a fájlra, tulajdonságok, és ott felül írja hogy AVI, MPEG4, MKV stb.

Onnantól kezdve csak olyen kiterjesztésűt másolsz rá az USB-re, amivel van hang is.


Hozzáteszem ilyen 10 ezer forintos kínai csodától nem kell sokat várni, pont az ilyenek miatt.

2019. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

XMediaRecode programnak van olyan funkciója, hogy csak a hangot alakítja át, a videót békén hagyja. Az elején kell bepipálni>>>csak hang.


Konvertáláskor meg sima ac3-at 192-es bitrátával adnék meg, bár nem ismerem ezt a projektor módszert, de igen: nem ismeri azt a hang kodeket. (feltételezem aac)

Számítógépen önmagában, ott sincs hang?

2019. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bocs, nem jól írtam. A videónál kell beállítani, hogy másolás, az audiónál pedig konvertálás, ekkor a videót békén hangja, a hangon pedig gyorsan átmegy...

Szóval nem az elején.

2019. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát meg probálom köszi :)
2019. szept. 28. 00:14
 10/16 A kérdező kommentje:
ja és ez nem 10 ezer ft projektor de nem is a 100 ezer ft-s kategoria
2019. szept. 28. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!