Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3 nem akar elindulni, miért?

PS3 nem akar elindulni, miért?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem öcsémnek egy PS3, viszont k****ra nem értem mi a p*****ól függ, hogy néha el tudom indítani, néha viszont a 7262627. próbálkozásra is csak azt írja a b*** TV, hogy “nincs jel”.

Próbáltam USB-t kihúzni, hátha az a baja, CD-t kivenni, talán az, áramtalanítani is próbáltam, egyszerűen kezd a f****m tele lenni ezzel a kotradék sz**ral!

A másik g*** idegesítő jelenség a kontroller csatlakoztatása, ugyanilyen humbuk, hol tudom csatlakoztatni, hol pedig itt szenvedek fele egy fél büdös órán át... Ráadásul vezetékesen próbálom, egyszerűen nem értem...

Én volnék ilyen k*****ott s*****lye hozzá?!

Néha viszont minden pöccre működik rajta.

Könyörgöm valaki árulja már el mit csinálok rosszul, mert mentem kib*****m ezt a tetvet a 9. emeletről!

F*****at már



2019. szept. 29. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
MOST MEG BEKAPCSOLT AZONNAL, MI A FRÁSZTÓL FÜGG EZ?!
2019. szept. 29. 17:15
 2/3 A kérdező kommentje:

MEGINT NEM JÓ A KONTROLLER, ÉN ESKÜSZÖM FÖLDHÖZ VÁGOM MAGAM!

villog, hiába nyomkodom a PS gombot

2019. szept. 29. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:

na végre!

most véletlenül minden jó...

2019. szept. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!