Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a windows 10?

Miért csinálja ezt a windows 10?

Figyelt kérdés
Amikor újraindítom vagy ki-be kapcsolom a gépet akkor letörli a rajta levő dokumentumokat ,képeket ,videókat.A programok rajta maradnak de mindegyikből kijelentkezik.Eredeti windows-t használok

2019. okt. 10. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta használsz számítógépet?


Amúgy, nekem a telefonom is ilyen. Beszélgetek valakivel, közben ki-be kapcsolom a telefonomat. És amikor bekapcsolom, nincs ott a beszélgető partnerem. Újra fel kell hívnom...

2019. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te azt akarod közölni velünk, hogy a rendszer bezárja a megnyitott dokumentumokat. Ez egyébként teljesen természetes, mivel a RAM, ahova a megnyitott dokumentumok be vannak töltve, csak átmeneti tárolásra való, mivel áram nélkül nem működik.

Hogy ezt elkerüld, használd az alvó állapot vagy a hibernálás funkciót, mindkét esetben megmaradnak a megnyitott dokumentumaid.

2019. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ,nem erről lenne szó
2019. okt. 10. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát pl van az asztalon pár dokumentum kép stb,

ami újraindítás után már nincs ott?

2019. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Windows 10 PE ?
2019. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arrol lenne szo, hogy gep kikapcskor letörli a file-okat.


Szerintem egy ujratelepites megoldana a gondodat. Ez okozhatja virus, hibas frissites/telepites stb.

2019. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!