Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem küldte el a messenge...

Miért nem küldte el a messenger az üzenetet?

Figyelt kérdés
Írtam valakinek, s közölte, hogy ezt nem fogja megkapni az illető, majd mikor kiléptem, eltűnt.
2019. okt. 13. 02:21
 1/7 A kérdező kommentje:

"A küldés sikertelen"

Nem vagyok tiltva nála, és másnak tudok írni.

Olyat láttam már, hogy nem is lehet valakinek írni (csak az ismerősei tudnak), de ott fel sem ajánlotta a Facebook az oldalán számomra az üzenet írást.

2019. okt. 13. 13:03
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősnek sem engedi jelölni. Mi a.... ez?? 🤨😟😡
2019. okt. 13. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégis tiltva vagy, csak bugos az app és azért volt ott a sáv, amibe írhatsz.
2019. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az oldalát sem kellene látnom, megtalálnom, ha tiltva vagyok. Egyébként sem volt ezelőtt kontakt köztünk, szóval miért is tiltott volna?

Nem értem én ezt az egészet. Megpróbáltam más profilról, ugyanez.

Fél éve viszont egy ismerős ismerőse úgy írt még tutira neki, hogy nem ismerősök Facebookon. Másik eszközről is próbáltam. Kezd elegem lenni. Fontos lenne elérnem...Tudom a számát, de ilyenkor éjjel érek csak rá, sms-nek meg túl sok lenne...

2019. okt. 14. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma már külön is lehet tiltani a másikat. Fb-n és messengeren is. Valószínűleg te messengeren vagy tiltva, fb-n nem.

Azt, hogy ő miért tiltott, azt csak ő tudja megmondani.

2019. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem írja alul, hogy erre a beszélgetésre nem tudok válaszolni, vagy ilyesmi.


Vagy lehet, hogy ha még nem beszéltünk, nem írja, csak simán azt írja sikertelen, s nem kapja meg?

2019. okt. 15. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában a messenger nem mindig olyan alul, ha tiltás van. Tiszta bug az egész. Néha ott a sáv, néha nincs. Nálam is ez van annál, akit tiltottam.
2019. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!