Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt oldani?

Meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés
A történet a következő... freemail-em volt alapból, egyszer szétspam-eltek és jelszót változtattam, ugye megijedtem, hogy a jelszavam is kijutott. Elfelejtettem elég szépen... Na, igen ám, csakhogy arról is megfeledkeztem, hogy az ügyfélkapus regisztrációm is azon az e-mail-en ragyog ott magának, ott ugye törlik 2 év után a jelszavamat. Írtam egy levelet a freemail-es bandának, csatolva nekik a bizonylatot, hogy arra a mail-re érkeznek ezek a levelek, hogy valahogy oldjuk meg, mert ez hivatalos dolog. Erre fél percre rá küldtek egy sablonlevelet. Szóval ez a szemfüles banda kilőve... Az ügyfélkapunál viszont ezt meg lehet oldani? Átrakni a másik e-mail-re a regisztrációt. Vagy felejtős totálra?

2019. okt. 15. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Freemail max arra való, hogy olyan helyekre regelj, ahova csak egyszer lépsz be és nem akarod a saját emailedet telespamelni.

2. Freemailen is van jelszóemlékeztető tudtommal. Ha azt se tudod, akkor bukta. Amúgy nem értem, hogy ha nem tudod megjegyezni a jelszavakat, miért nem használsz jelszókezelőt?

3. Ügyfélkapu megoldható: bemégy a kúrmányablakba és kéred, hogy módosítsák. Ott azonosítod magad személyivel és kalap kabát.

2019. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebb óta volt meg, illetve akkor csak az, még a továbbtanulási folyamathoz kellett. Nem gondoltam rá különösebben, hogy nekem olyan nagy szükségem lesz rá. Akkor elintézem ott. Csak reménykedtem benne, hogy online megoldható lesz, nem élet-halál kérdése, csak jó lett volna. :) Köszönöm a választ!
2019. okt. 15. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak személyesen oldható meg: másik e-mail címre átiratod.
2019. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1/Belépsz a magyarorszag.hu-ra.

2/Személyes ügyfélkapu-n van "ide" kattintva... ezzel felmész az új portálra. 3/Ügyfélkapura kattintva kijön az ügyfélkapu azonosítás még egyszer

4/felhasználói beállítások

5/szerkesztés

6/e-mail cím javítása az újra

7/mentés

És már kész is.

2019. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha az ügyfélkapura sem tudsz belépni, akkor marad a személyes ügyintézés.
2019. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!