Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszavonni az...

Hogyan tudom visszavonni az üzenetek figyelmen kívül hagyása” funkciót, anélkül, hogy írnék?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Rámész a nevére és ott átkapcsolod a menüben.
2019. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy hiába nyomogatom a nevét semmilyen opciót nem ad ki 😅
2019. okt. 21. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Messenger lite? Mert azon nem jön be a nevén semmi. Simával igen. Esetleg, ha a beszélgetésre nyomsz hosszan a listában?
2019. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ,a sima van. De sehogysem látok olyan opciót ,hogy visszaállítsam
2019. okt. 21. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Te irtal neki utoljara vagy o neked? Mert, ha o, akkor ott lesz az is, hogy kerelem elfogadasa, vagy valami ilyen. Szoval, ha valaszolsz neki, feloldodik.


Most neztem amugy, mar nalam sincs ilyen, amit fentebb irtam. Egy regebbi verzioban lathattam.


A hivatalos fb sugo: [link]

"Fontos tudni, hogy ha mellőzöl egy kapcsolódási kérést, nem fogod újra látni az adott üzenetet. Ha szeretnél beszélni azzal a személlyel, akik küldte a mellőzött kérést, küldj neki üzenetet. Az üzeneted a kapcsolódási kérései közé fog kerülni."


Szoval, ha semmikepp nem akarsz rairni, meg kell varnod, hogy o irjon es elfogadni.

2019. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!