Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak profi...

Magyarországon vannak profi PC-s játéktermek?

Figyelt kérdés

Kínába láttam nagyon nagy játéktermeket, ahol legalább százan is játszhattak egyszerre.

Nálunk ha nem is ilyen nagy, de vannak ilyen játéktermek?

Van/lenne rá igény?


2019. okt. 29. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, nagyobb városokban lehet találni úgy nevezett gamer bárokat ahol játszani is lehet.
2019. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen game pub/esport bár még Békéscsabán is van, pedig nem is egy nagy város. Azt hiszem 10 pc van, több ps4 pro és több xbox one is, illetve még vr dolgok, driving simulator stb. Mindenre fel van előre telepítve a legtöbb játék, és nem is drága, a konzol és pc csak 500 forint óránként. Gamer szék, gamer bill/egér/fejes. Vannak gamer témás koktélok stb stb. Versenyeket/bajnokságokat is sűrűn tartanak.

Szerintem a legtöbb megyeszékhelyen találni ilyen helyet.


Hogy igény van-e rá, az jó kérdés. Aki szeret játszani, annak otthon úgyis van hozzá gépe. Ha kijön egy új játék és azt ki akarja próbálni, arra az egyszeri alkalomra esetleg betéved és kipróbálja. Aki laikusként megy be, az is egyszer kiszórakozza magát, pár hetente egyszer visszatér, és az is kifújt. Ha valakik lan partizni akarnak, azok meg miért fizetnének érte, ha mindenki ugyanúgy tudja nyomni otthonról. Egy gamer-nek teljesen mindegy a ledes puccos helység. Engem például zavart a mocorgás, jobban szeretek otthon leülni a nyugis szobámba és ott játszani. Főleg így, hogy átment kocsmába.

Napközben általában kong az ürességtől a game pub ahogy én elnéztem. Esténként van némi élet, talán mégis jó ötlet volt a bárpult (nekik), mert a kis napi pár 500 forintokból nehezen jönnének vissza a darabonként 2-300 ezres gépeknek az áraik, +minden felszerelés. 15-20 misiben biztos benne vannak mindenestül, főleg hogy teljesen fel is kellett újítani a helyiséget. Én például nem fognék ebbe bele ilyesmibe, pedig gazdaságinformatikusként mindkét oldala is közel áll(na) hozzám a dolognak, de nem látok benne jó pénzt. De azért jónak jó.

2019. okt. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!