Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert telepítsek az SSD nélküli laptopomra?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy full full vírusos windows 7 fut rajta ezért szeretném leformázni az egész HDD-t és feltelepíteni egy új operációs rendszert, viszont nem tudom hogy erre a laptopra melyik lenne a legmegfelelőbb: i5-3210 2.50Ghz

6 GB ram amiből 5,88 GB használható videókártya pedig egy intel hd graphics 4000 szerintetek erre mehetne egy windows 10 úgy hogy nem ssd-s?



2019. okt. 31. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehetne hasonló laptopom van csak 4.generácios procival és én kivettem a sima hdd-t ssdre cseréltem win 10el használtam béta óta, nem volt vele gond hdd vel se. (Most is win10 van rajta) próbáltam pár linux disztrót Ubuntu szuper gyors volt csak a hanggal akadtak problémák így visszatértem win10 re.
2019. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te ez egy jó laptop. Win 10.


Ha SSD mennem bele maga lenne a csoda

2019. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Win 2K ..?


Vagy azt amit nem kell lopnod.

2019. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
képzeld kedves utolsó válaszoló hogy egyiket se kell lelopjam mivel van 7es 8as és 10es keykulcsom is amiket én vásároltam
2019. nov. 1. 17:30
 5/6 pappgr ***** válasza:
Ne halgass a tudatlanokra, a win 10 nem sokkal nehezebb mint a 7. El fog futni rajta. Főleg 4 logikai maggal. Nem fogok hazudni a RAM-ból nem sog sok maradni, és a procid is 20%-50%-on lesz alapjáraton, de elég ahhoz hogy böngéssz a neten, word-öt szerkessz, vagy hd videót nézz youtube-on. Játszani nem fogsz rajta de ennyivel eddíg sem nyomtad gondolom, hacsak nem retro dolgokat, amihez mellesleg ajánlom a GOG-ot ha érdekel.
2019. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pappgr ***** válasza:

A legfontosabban elfelejtettem. Itt egy link ingyenes windows-hoz:

[link]

amint látod ez nem kalóz verzió, microsoft ingyen adja, annyi a "átverés" benne hogy legy egy felirat a sarokban hogy légyojszives vedd meg.

2019. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!