Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok letölteni egy olyan...

Hol tudok letölteni egy olyan alkalmazást ami eltorzitja a hangot, pozitiv irányban?

Figyelt kérdés

szeretnék a youtubra feltenni egy két videot, de nem valami jó a hangom, ezért gondoltam talán van olyan program amire ha felmondom átkonvertálja. Létezik ilyen ami free és letölthető?

Amatőr vagyok és nő nem :-) köszi



#hang generátor
2019. okt. 31. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Audacity

Youtube roskadásig van tutorialokkal róla.

2019. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tutorialokkal? pontosan mit kell beirni a youtubra? tényleg amatőr vagyok, lehetne igy segíteni?

köszi

2019. okt. 31. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj a hangtorzítóval, hogy mögötte továbbra is hallatszik a hangod, csak kicsit el van térítve. A mű hatás miatt viszont hallgathatatlan (zavaró, idegesítő) és így nézhetetlen is lehet amit csinálsz, plusz magában hordozza azt a jelzést, hogy te nem vállalod fel a valóságot, hanem el akarod csalni, ami rossz benyomást kelthet.

Ha nem vagy kellően érett arra, hogy videókat csinálj, akkor várj vele.

2019. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az érettségről van szó. A saját hangom nem megfelelő és nem olyan minőségű, mint amilyen anyagot fel szeretnék tenni, csupán ennyi ..
2019. okt. 31. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

A hangtorzítás lehet stilisztikai döntés is, vagy épp a személyazonosság védelme. Attól, hogy valakinek van egy témája, amiről meg akarja osztani a véleményét, még nem biztos, hogy közszereplő akar lenni és azt akarja, hogy az online tevékenysége kihatással legyen az offline életére. Emellett lehet a hangtorzítást jól is csinálni.

2019. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!