Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows alaphelyzetbe állítása...

Windows alaphelyzetbe állításakor nem raktam töltőre a laptopom?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos laptopom. Épp újra telepítettem a laptopomat a gep alaphelyeztbe állítással. De én véletlenűl nem raktam töltőre a laptopomat. Es a telepítés megszakadt a merülés miatt. Újra indítottam a laptopomat, es nem csinált semmit. És újraindításkor egy menüt dobott ki ahol lehetett a gepet alaphelyzetbe állítani meg hibákat keresni ha nem indul a windows. Ott megpróbáltam az alaphelyzezbe állításra kattintani és azt irja hogy nem sikerült. Amik a menüben voltak azokat is kipróbáltam de azok se sikerültek. Tehetetlen lettem. segítsenek! A laptopomon alapból rá volt telepítve a windows így telepítőlemezem sincsen.

Köszönöm előre is a válaszotokat!


Kép: [link]


[link]


Windows 10 Home



2019. nov. 2. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Megszakadt a telepítés és nem tudja folytatni. Ilyenkor tilos kikapcsolni a gépet.

Egy tiszta telepítés megoldja a problémát.

Ha gondolod írj és segítek!

(Egy gazdaság- és vállalatinformatikus)

2019. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetek miatt érdemes letölteni a microsoft oldaláról a telepítőt, és a tartalámt bemásolni egy mappába, esetleg egy külön partícióra.

Ha most ott lenne valahol a hibaelhárítás-ból indíthatnál egy parancssort, és a mappából elindíthatnád a setup.exe-t.

A jelenlegi helyzetben azonban csakis úgy megoldható, ha lemezről, vagy pendrive-ról indítod a telepítőt...

2019. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!