Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7-es op rendszerem van, és...

ZsLacibacsi kérdése:

Win7-es op rendszerem van, és nagyon sokára töltődik be a rendszer. Néha 15-20 perig is eltart, amíg megjelenik a bejelentkezési képernyő. Addig sötét a monitor, és nem tudom, hogy mivel tölti az idejét?

Figyelt kérdés

Op rendszer lassú indulása,

Lehet, hogy CheckDisk-et futtat vagy indexel?



2019. nov. 4. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A registry tele van szeméttel és/vagy sok program indul el a háttérben. De hardverhiba is lehet, ha a merevlemez gyengélkedik, akkor csökken a teljesítménye, ami lassú töltést eredményez.
2019. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Derwer ***** válasza:
HDD hibára _tippelek_. Nézz rá egy HardDiskSentinellel.
2019. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked aztán van türelmed.. ;D
2019. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy Pentium I-esed van? XD
2019. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem néhány prc alatt betölti, nemrég volt újratelepitve. De előtte sem volt ennyire lassú. Egyébként Lenovo Ideapad G505, hat éves, AMS procis. Nem lassú, sőt. Mi van még? Eset Internet Security 13 és rendszertisztitó.
2019. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 15-20 perc volt a win10 bootideje ha usb3 pendrivera volt installálva WinToGo módban, és utána minden egérkattintás után 1perc volt a reakcióidő..
2019. nov. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4, #5-nek:


Ezt én nem értem. Percek?


Nekem egy régi HP 6910p laptopom van, és átlagban 15-20 másodperc alatt bootolok.

2019. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tele van a merevlemez, le kell mentenem, azért néhány perc. Egyébként nagyon gyors.
2019. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy a reggeli első indítás, a cold start tart nagyon sokáig. Utána már csak 2 perc az egész. Mi lehet az oka? Hogyan tehetném láthatóvá, hogy mit csinál ilyenkor a gép?
2019. nov. 8. 10:33
 10/10 A kérdező kommentje:

Kiderült a nagy turpisság oka!

Nem a gép, hanem a monitor kínlódott.

Legvégül már egyáltalán nem indult el.

Vettem egy új 24"-os Acer monitort, és gyönyörűen megy 2-3 perc alatt eljutok az Asztal-hoz.

Mindenkinek köszi a kommenteket.

2019. nov. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!