Just dance 2020?

Figyelt kérdés
Szóval. Szeretném megvenni a Just dance 2020-at viszont nekem x box 360-om van amin meg már nem megy a 2020. Ezért gondolkozok azon hogy veszek egy új platformot amin fut a just dance 2020. Ezek vannak: X box one, Nintendo Switch, Playstation 4, Wii. Melyiket vegyem meg? Félek hogy ha mondjuk megvenném az x box one-t akkor meg már jövőre azon nem futna a kövi just dance. Mit tegyek? Segítsetek!

2019. nov. 5. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy jövőre érkezik az új konzolgeneráció,de ha belegondolsz hogy az új generáció megjelenése(2013) után még hány évig adták ki 360-ra is a Just dance-t, akkor rájössz hogy még jópár éve van ilyen szempontból a jelenlegi generációnak(Ps4, Xbox One) is.


Nem mellesleg az újabb konzolokra sok friss és értelmes játék is van a Just dance-en kívül.


Ha eddig Xbox-ot használtál és még voltál vele elégedve és nem vonzanak a Sony exkluzív címek, akkor szerintem nem kérdés hogy a One lesz a konzolod.

2019. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha most megveszem a One-t akkor szerinted arra jövőre még jó lesz a kövi just dance? Egyébként igen meg voltam elégeve az x box-al.
2019. nov. 5. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, még 3-4 részt ki fognak adni a One-ra
2019. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a nintendo switch? Azon is nagyon gondolkodok. Még azon is meg fognak jó pár évig jelenni a just dancek?
2019. nov. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!