Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell letiltani a...

Hogyan kell letiltani a Windows frissítéseket?

Figyelt kérdés
Már elegem van abból, hogy órákra lefoglalja a gépet és egyre szarabb tőle.

2019. nov. 7. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ms5LiPWnCYk


Az a helyzet egyébként bármit csinálsz vele, vissza fogja magát kapcsolni. Jelenleg csak külső progikkal lehet, pl ami a videóban is van:


[link]

2019. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosabban ide visz a link az oldalól, innen lehet letölteni:


[link]


(Viszont a vírustotal nekem jelzett rá, de szerintem fake jelzés, és nem okoz gondot..) Ennek ellenére csak saját felelősségre...

2019. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Illetve ha nem szimpatikus az első progi, akkor még van a "Windows Update MiniTool" ami elvileg képes rá:


[link]


Viszont ezt meg kicsit nehézkesebb kezelni, mert bonyolultabb, és nem magyar.


Mire megtaláltam ezeket a programokat addigra én úgy tudtam csak megoldani hogy nlite programmal deaktiváltam az updatet a telepítőben. Ez tökéletesen megoldotta a problémát, viszont ha bármi okból vissza kéne kapcsolnom, most nem tudom :)

2019. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja egyébként ezek a drasztikus lépések csak akkor kellenek ha windows 10 van gépeden (ezt nem írtad). Ha korábbi windows van rajta 7-8-8.1 stb akkor simán a vezérlőpultból ki lehet végleg kapcsolni.


Mindet összevetve szerintem a # 2. hozzászólásban leírt link a legjobb megoldás...

2019. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik Windowsról van szó?Ezon belül is melyik kiadás?
2019. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 Home verzió. Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. nov. 8. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!