Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külföldi remote job senior...

Külföldi remote job senior Java fejlesztőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni hogy tapasztalt Java fejlesztőként mennyire nehéz vagy könnyű pld egy remote Amerikai állást megpályázni, permanent job/contractor job-ként (hosszabb távra, minimum 1 év), úgy hogy Magyarországról dolgozol ki a cégnek

Én leginkább úgy halottam, hogy ezt frontendes fejlesztőként könnyebb megvalósítani, mert sokkal nagyobb annak a piaca. A cél az lenne hogy a nyugati fizut megkeresni otthon. Pld egy amerikai senior fejlesztő fizetésének a 80% részéért. (Nyilván ők se hülyék, kicsit kevesebbért fognak dolgoztatni, de nekik is jobban megéri )



Van esetleg valaki akinek volt sikere ilyenben vagy jelenleg is ilyen formában dolgozik ? Ha igen letudna írni minél több tudnivalót ezzel kapcsolatban ? ( Hol érdemes keresni, mire érdemes oda figyelni stb.... )



2019. nov. 8. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktak diszkriminálni, ha beszéled jól a nyelvet, jó vagy szakmailag és vállalod, hogy megoldod az eltérő időzónákból adódó problémákat, akkor simán felvesznek.


Több ezer álláshirdetés van neten, guglizz "remote dev jobs" vagy hasonlóra.

Stackoverflow-n is van vagy 200 jelen pillanatban:

[link]

2019. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván utána kell nézni az adott cégnek, én általában Glassdoor-on szoktam ezt megtenni.

[link]

De van sok hasonló oldal.

2019. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ismerősöm azt mondta, hogy az a baj az ilyen melókkal hogy az indiaiak sokkal olcsóbban elvállalják, nyilván ők sokkal kevesebb lóvéból tudnak egzisztenciát építeni, ezért nagyon nehezen lehet ilyen munkát kifogni.
2019. nov. 9. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Indiaiakkal sokan nem is szeretnek dolgozni, híresen szar az angoljuk és nem minőség orientáltak (nyilván van azért kivétel).
2019. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!