Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképek, videók tárolására...

Fényképek, videók tárolására melyik eszköz volna a legcélszerűbb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem örök élet 3 nap egyik sem sajnos. De valamin muszáj tárolnom a 20000000000000 képet+videót :D

Ha valaki kicsit ért hozzá segítene nekem, hogy s miként tudnám kivitelezni a biztonságos tárolást?

Van egy adata 1 terrás tárolom de azt másra is használom, és félek sok írás miatt nem túl biztonságos hosszútávon.



2019. nov. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A HDD-nél még nem nagyon találtak ki jobbat ilyen célra.

A sok írástól meg nem kell félteni. Nekem majd egy éve megy a vinyó a biztonsági kamera rendszerében, 0/24-ben.

Egy 10 éves WesternDigital vinyó, és kutya baja.😜

2019. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Felhő.
2019. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Google Photos, korlátlan és ingyenes.
2019. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
2019. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
NAS+optikai tároló vagy USB HDD+optikai tároló a redundancia miatt.
2019. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egy 2 HDD-s NAS-on tárolom a cuccaimat, plusz van 1TB OneDrive tárhelyem (Office365 keretében), ahová a NAS-om szinkronizálja a képeket, videókat. Szóval ha bombát is dobnának a házamra, még akkor is megvan minden cuccom a felhőben.
2019. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a NAS-ra szavazok.
2019. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!