Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Most pár hónapja vattem egy Asus Vivobook S15-öt, és egyik napról a másikra nem vett fel hangot. Utánanéztem a beállításokban de elvileg minden rendben van. Mi miatt lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témában: laptop

nov. 9. 11:44  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Asus laptop SSD. Egy éves, a probléma, hogy 4perc után minden lefagy, de csak akkor ha töltőn van. A töltő lehet a hibás? Ezen felül minden rendben van a géppel.
Pár napja vettem egy Asus laptopot és nem szép a képe a videóknak az interneten, se a youtube, se máshol ha nézek videókat, ilyen zizis a kép. Kellene tölteni hozzá valamit, vagy...
Miért van az hogy vettem egy lcd led Asus monitort és ha oldalról vagy picit alulról nézem akkor sötét lesz a kép főleg ha valami sötétebb videót vagy képet nézek (ez rendben van így)?
Mi van olyankor? Ha a vadi új egy 1 2 hónapos 2 magos gépem egyszercsak úgy kapcsolódik be hogy minden rendben de észre veszed hogy akadva tudsz kijelölni ikonokat és akadva jön...
Hétfőn vettem egy Asus Eee 700X nevezetü minilaptopot, egy dolog kivételével minden rendben van a kis géppel, méghozzá az, hogy az Everest program azt írja ki nekem hogy az akksi...
Egyik nap játszottam a gépen és a billentyűzeten (asus cerberus) elállítodtak a számok.2 szín van a billentyűzeten piros és kék amikor a piroson van nem működnek a számok ha a...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!