Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes újra megjavítani az...

Érdemes újra megjavítani az LG monitor 3x is?

Figyelt kérdés

LG L194WT LCD Monitorom miért vibrál halványan ha gépet felélesztem alvóból, de ha fekete a háttér az oldalon látszik a vibrálás halványan?


Most volt szervizben, és azt hittem sikerül ezt is megcsinálniuk.


Ez meg miért csinálták megint?


Itt a hátulja 4 db csavar hiányzik [link]

miért nem rakták vissza, szerintetek?


Egy hifimmel is meg csinálták 3 db csavar hiányzik meg a kazetta részéből is ami az ajtónál van valami, de működik rendesen.


Érdemes újra szervizbe vinni ha majd megint nem kapcsol be?


Ez már 2x-er javítva volt, régen 6000Ft most 8000Ft ugyan az a hiba miatt 5 éve.



2019. nov. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nincs benne a csavar, mert hanyag munkát végeztek.
2019. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már nem egy mai monitor, én már második alkalommal sem biztos, hogy javítattam volna.

Hardverapron használt 19 colos monitorokat 10.000ftért, vagy akár még olcsóbban is ki lehet fogni

2019. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fear of the Dark Milyen jogon csinálnak rossz munkát?

Többet ne mennyek hozzájuk?


Sajnos szeretem a Yamada h8220 házimozimat de azt mondták nem tudják megcsinálni mert proci hibás és ingyen elhozhattam, a Millenium MN 9644 hifimet is elhozhattam ingyen de sajnos továbbra is nyikorog a lemezjátszó tányér elindításnál, CD résznél a tálca nem akar teljesen ki jön és be se csak tolásra megy be nehezen, meg a disk1 2 3 váltó gomb és az open gomb is nehezen működik és ezek a gombok a távirányítón is, kazetta résznél meg repetek a görgők, és 7 honnapig náluk volt a hifim és azt mondták még nem érkezett meg az alkatrész, van egy Philips VCR VR550 vhs-em ami megint cakkozza a szalagot és 1x előfordult hogy nem akart visszapörgetni és 6000 Ft költöttem rá, Philips mcm 166/12 hifimet 2x volt náluk mikkor elment a hangja és kérdezték tőlem mennyi összegért én mondtam 10 ezert ők meg csinálták 9000Ft-ért, pár év után a gombok rosszak lettek nem megfelelően működtek és meg pucolták 1000Ft-ért de nem lett jó, Philips DVDR3480/58 DVD felvevőmet érdekes megtudták csinálni jól, a videómagnómat sajnos még a Samsung szerviz se tudta meg csinálni a LP képfutást 2012-ben de a görgőért meg képesek voltak elkérni 24 ezret.


Sajnálom ezeket a cuccokat sokba kerültek ezek nekem diánkén egyedül küzdeni a pénzért, szerettem volna őket újba jó használhatóvá tenni. Sajnos Szekszárdon ez a kettő szerviz van:

Ez a Samsung:7100 Szekszárd, Rákóczi u. 31

Ez meg ahová járok mostanában:7100 Szekszárd, Béri Balogh Ádám u. 42


Büszke vagyok magamra hogy diánként elértem ezeket hétvégi munkákkal és ösztöndíjból, ezért sajna sajnálom ki dobni őket.


Már azon gondolkodtam hogy felesleges bármit is javítani már mert vagy lehúznak vagy rossz munkát végeznek.


Most a szüleim tv-je van náluk 1 honnapja már, még nem érkezett meg az alkatrész a Grundig tv-hez.

2019. nov. 15. 20:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom ha 1x elromlik a Sony Bravia KDL-32R400C tv-m érdemes e javítani. Szerintetek?

Csak már nem bízok a szervizekben, sajnos Szekszárdon csak 2 ismerek.

2019. nov. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!