Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zúg a Blue yeti mikrofonom...

Zúg a Blue yeti mikrofonom beszéd közben, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy mi lehet az oka annak, hogy van egy Blue Yetim ezen kivűl ez a config :


Alapalap: Asus Rog Strix Z390-f

CPU: I9 9900K

GPU: Asus Strix RTX 2070

Ram: Hyperx Predator RGB 16GB

Ház: Corsair Crystal Series 460X

Táp: Seasonic Focus plus 750w(plat)

Hűtés: NZXT Kraken x62 + 3 Corsair LL 120 RGB

SSD: EVO 970 250gGB

Füles: RAZER Kraken Tournament Edition

Mic: BlueYETi


Csak kimásoltam(azért van minden benne)


Szóval ez egy "szerintem" nem szar alaplap elvileg nem rossz alaplapi hangkártyával, és ennek ellenére beszéd közben folytonos háttér zugás hallható. Kipróbáltam minden usb-ben más dolgokat kihúzogatva. Mi lehet a megoldás?

Segítség nyújtás esetén tudok hangfelvételt küldeni)



2019. nov. 16. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A hangkártyához semmi köze nincs, mert az USB-s mikrofon saját hangkártyával rendelkezik.

Próbálj meg drivert felrakni a mikrofonhoz, vagy valamit állítgatni rajta a hangbeállításokban.

2019. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel a mikrofon USB-s, a tápellátását a számítógép USB-portjáról kapja, ami nem mindig szűrt.


Lehet kapni olyan adaptereket, amik az USB tápellátását egy kis zajú tápegységről végzik:

[link]

ezzel eliminálva a tápellátásból eredő zajokat.

2019. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy üzenetet:

"Az üzenet szövege: Üdv, köszi a válaszod, esetleg konkrét márkát tudsz ajánlani ebből a kábelből? Nem igazán vagyok otthon benne, persze én is utánna nézek de ilyenről még nem hallottam."

A #2-es hozzászólásomban belinkeltem egy ilyesmit gyártó cég termékét.


Itt kapható:

[link]

2019. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Üzenek ha kell :) válasza:
Lehet állítgatni a mikrofont ? Mármint app vagy ilyenek mert ha igen akkor lehet, hogy eltoltál valamit, nem ismerem a Blue Yeti-t szóval ez még nekem is új téma
2019. dec. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Yeti a legnagyobb érzékenységű kondenzátor mikrofonok közé tartozik. Ha nagyon feltekered az erősítést és az oprendszerben ez fordítva van akkor ugyan nem lesz nagy a jelszint (hangerő) de gerjedés jöhet létre. Ha ez nem segít akkor fentebb már írtak ugyan a szűretlen tápról de ennek kicsi a valószínűsége ugyanis a Yeti-ben is van tápszűrő. Hacsak az vagy valami más meg nem hibásodott benne.
2020. márc. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!