Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Windows 7-nél hol találom a gyári beállítások visszaállítását?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Windows, Windows7, laptop, számítógép, gyári, beállítás

nov. 16. 21:09  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs ilyen lehetőség benne.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 16. 21:10 Privát üzenet
fukapapa27 nevű felhasználó válasza:

Olyan nincs, hogy gyári visszaállítás csak bizonyos visszaállítási pontok vannak amit a géped készít mikor nyugalmi állapotban van vagy Te is kijelölhetsz egy bizonyos dátumot és kimenthetsz és később ha gond van a gépeddel akkor erre a pontra visszaállíthatod amit kimentettél. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 16. 21:49 Privát üzenet
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Biztonsági mentést rendszeresen csinálhatsz a teljese rendszerről, amiből később visszaállítható.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 16. 23:48 Privát üzenet
Win7-el árult előtelepített laptopnál bootkor az F8 a reinstall funkció. De ez azért távol van a win10-ben megszokott gyári beállítások visszaállításától.. :)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 17. 10:30 Privát üzenet
Bocsánat. Nem F8, hanem F9..

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 17. 11:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Asus x541 u típusú laptomat gyári adatok visszaállítását csináltam. Mit tegyek?
Frissítettem a Windows 10-et a legújabb verzióra a taplet pc-men. Ha letörlöm a Windows. Old mappát, és szeretnék Gyári beállítások visszaállítását csinálni, akkor az lehetséges lesz-?
Alcatel One Touch idol 3 (5.5) telefonom folyamatosan kikapcsol vagy újra indul. Van hogy 1 órán át próbálkozom a bekapcsolásával,2x csináltam meg a gyári beállítások...
Mid tabletem és az lenne a problémám hogy bevan törve az érintője ezért egyeltalán nem működik, de egérrel lehet vele bármit csinálni! Nyomtam rajta egy gyári beállítások...
Ki ismeri a KORG LP-350 elektromos zongora gyári programjának visszaállítását?
Játék szerver frissítés után mért nem tudok belépni játékba? Csináltam távon gyári visszaállítását is. Telefonomon be tudok távon nem. A telo note 4, a táblázatból régebbi.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!