Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy forró...

Mennyire normális, hogy forró a tápegység? És miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy még nyáron se volt ilyen,de most játszottam a Crew 2-vel 1 órácskát,mikor befejeztem és odahajoltam letenni a kontrollert akkor csapott meg a meleg levegő. Mikor meg hozzáérek rendesen forró. De égett szag nincs.

Azért aggaszt nehogy kicsinálja a többi dolgot a gépben.

Az is lehet akár hogy csak por miatt?

hp-d4802rwr2 amúgy és 4-5 éves. A többiek pedig Gtx 960 és i5-750

Nem tudom hogy most csak a játék terhelés miatt vagy mondjuk netezés közben is ilyen lenne,nem merem már bekapcsolni. Holnap el tudnék menni kicseréltetni ha tényleg nem szabad ezzel játszadozni


2019. nov. 17. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a HP nem a Hewlett Packard, hanem egy gyenge minőségű Chicony tápegység HiPro szériája.

Én nem ajánlom a használatát, főleg ha érezhetően forrósodik is.

2019. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kevés hő mindig lesz, kb. 50-60 fok ami terhelésnél még elfogadható.
2019. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát már volt egy haverom aki megjegyezte hogy elég gagyi táp van. Én nem értek hozzájuk.

De az biztos,hogy ekkora hőt sose éreztem mint ennél az esetnél.

2019. nov. 17. 16:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az 50-60-at meghaladta
2019. nov. 17. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyedben le cserélném minél előbb vmi jobbra. Pl: be quiet pure power 9 400w 14 ezer

vagy Fsp hexa 85+ 450w 16 ezer

2019. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!