Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windowd 10-nél miért nem...

Windowd 10-nél miért nem tudom levenni a fényerőt?

Figyelt kérdés

Van egy új Lenovo laptopom, de a képernyő fényerejét nem tudom szabélyozni rajta. Van rá külön billenyű is (Fn), de arra nem reagál, és ha bemegyek a Gépházba, ott sem tudom levenni a fényerőt, még éjszakai üzemmóddal sem reagál.

Ilyennel találkozott már valaki?

Hogyan lehet ezen segíteni?



2019. nov. 17. 23:48
 1/2 fukapapa27 ***** válasza:
100%
Menj rá a Lenovo honlapjára és ott add meg a laptopod adatait utána Támogatás és ott az Illesztőprogram & Alkalmazások és ott töltsd le az Utilitieseket ami a laptopodhoz van vagy ha van rá mód keresd meg azt ami billentyűzethez van. Azt telepítsd és akkor kellene, hogy működjenek a billentyűzet parancsok.
2019. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fukapapa27 ***** válasza:
Azt még elfelejtettem le írni, hogy a fényerőt billentyűzet parancs nélkül úgy tudod le venni, hogy rá mész a videokártyádhoz rendelt ikonjára (értem itt, hogy ha Inteles vagy Geforce-os akkor kell lennie kis ikonnak a tálcán) és ott kézzel is be lehet állítani a fényerőt.
2019. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!