Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez normális (Battlefield V)?

Ez normális (Battlefield V)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az normális, hogy a Battlefield V végigjátszása után még én éreztem magamat szarul a múltban történt dolgokért?
2019. nov. 18. 22:23
 1/3 anonim válasza:
Igen, én még csak 2 "kampányt" vittem végig, ha fogalmazhatok így, de nekem, aki inkább sztori-orientált játékos, is betalált rendesen. Lehetne hosszabb is, és annak is örülnék, ha egyszer egy szimpla csak történetre kihegyezett Battlefield játékot kapnánk.
2019. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez volt a játék célja, hogy ezt mutassa be. Eltért a korábbiaktól, az biztos. Nekem nem tetszett se a játék irányítása, se maga a játékmenet. Az a része viszont találó, hogy megmutatja a háború borzalmait.
2019. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Hát igen. A legtöbb legtöbb háborús témájú filmben, játékban "romantizálják" a dolgot. Hősiesség, kitartás, győzelem. Bla, bla, bla.

Arról már nem szól a fáma, hogy hány millió életet tett tönkre még a halálos áldozatokon felül is, hogy mennyi szenvedéssel, nyomorral járt. Kegyetlenkedések, népirtássások, éhezéssel összefüggő durva kannibalizmus, önellátásra képtelen hadirokkantak, özvegyek és árvák milliói, akinek élete egészen a légvégéig megkeseredett lett. Estig lehetne sorolni.


És a legszomorúbb, hogy nem tanultunk belőle semmit.

2019. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!