Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új gépre Windows telepítés...

Új gépre Windows telepítés után van valami teendő amit érdemes/el kell végezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy teljesen új (rendszer nélküli) gépre szeretném feltelepíteni a Win10-et (Rufusszal csinálnék telepítő pendrive-ot ha sikerül)

Ha ez összejön, akkor kéne-e még valamit csinálnom /nem tudom, pl. HDD formázása vagy bármi/ - esetleg érdemes-e valamit beállítani, vagy pedig mehet a személyre szabás és használat?



2019. nov. 19. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Formázást megoldja a telepítő, igazából driverek telepítése a fő feladat, ezt eszközkezelőben ellenőrizheted ahol maradt sárga felkiáltójel azt pótolhatod a gyártó oldaláról majd a programok amiket használsz, én ajánlok neked egy oldalt ahol csak kipipálod mi kell chrome firefox képnéző filmlejátszó minden ami kell, és toolbar és egyébb nem kívánt dolog nélkül feltelepíti.


[link]


Vírusírtó maradhat az alap ami jár a 10-hez.

2019. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm :)
2019. nov. 19. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha formázod is a lemezt, utána egyből töröld is - hogy a win 10 létre tudjon hozni egy rejtett (azt hiszem 550 mega körüli) partíciót. Ezt később nem fogod látni, de ha probléma lépne fel akkor hasznos lehet...
2019. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj 2 partíciót az fontos. 70 GB kb a rendszernek a maradék az adatoknak. Minden adatot az adat D partícióra irányíts, C-n ne nagyon tárolj semmit. Böngészőkben beállíthatod, hogy hova mentse az adott fájlt pl.
2019. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és sorban az elsőre irányítsd a telepítést az lesz a C.
2019. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja - köszi a választ! - de azt elfelejtettem írni, hogy egy 512GB-os SSD-n lesz a rendszer, és azon kívül lesz még a gépben egy 2T-s HDD. :)
2019. nov. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!