Peti0372 kérdése:

Mmorpg ajánlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok ajánlani olyan játékokat ami hasonlít az Aionhoz valamint a Dlack Deserthez? Ez a kettő játék nagyon megfogott,viszont sajnos az Aion nevű játék annyira megváltozott hogy egyszerűen már nem szívesen játszik vele az ember. ( térképen egy csomó terület megszűnt, képességek megváltoztak, egyszerűen már nincs meg a régi hangulata..) A bless onlinét próbáltam még. Régebben fent volt a gépemen. Pár napja gondoltam Steamről feltelepítem újra. A telepítés sikerült is de amikor beindítom a játékot nem akar elindulni. régiót stb t ki kell választani de nem lehet.. Rákattintok hogy vigyen a Bless online oldalára az viszont az írja ki hogy ez a lap már nem létezik.. Sajnos nagyon kevés olyan nyitott világú mmo van ami megfog. Nekem valamennyire számit hogy szép képességek legyenek. pl a varázsló ne csak egy gömböt dobáljon és kész valamint a táj ne legyen üres. nem szeretem az olyan játékokat amiben kb 1-2 fa található elszórva.. van pár olyan játék aminek a világ felépítése borzalmas.. Ajánlásokat előre is köszönöm!
2019. nov. 22. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
wow, lotro
2019. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, 9 évet Aionoztam.

De nemcsak a jatek, a műfaj is megváltozott.

En War thunderre és Path of Exile re tértem át. Utóbbi sok kreativitasnak hagy helyet, egy próbát megér.

2019. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Bless Online megszűnt. Bezártak a szerverei. Így nem is lehet rajtuk játszani.


Egy hónapja indultak b2p Archeage Unchained szerverek p2w nélkül. Elég szórakoztató ez most. A BDO-t már említetted.

Ami még kedveltebb, az a Guild Wars 2, Tera, Blade & Soul.


Ha a túlélősebb vonal is belefér, akkor ott a Conan Exiles, vagy az Ark: survival envolved


Béta-alfa fázisban van még pár ígéretes darab, de azok még éles indulástól messzebb vannak.

2019. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!