Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet itt azt beállítani,...

Hogy lehet itt azt beállítani, hogy egy figyelt kulcsszóra ha kiírnak egy kérdést, rögtön értesítést kapjak?

Figyelt kérdés
Tehát nem másnapra összegyűjtve, ahogy be van állítva nekem (így tudtam beállítani).

2019. nov. 22. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amire lehetőséget ad az oldal, csak azt tudod beállítani.
2019. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom itt, hogy valaki szintén követ hasonló kulcsszót, mint én, és fél órán belül egy csomószor válaszolt elsőnek a kiírt kérdésre.
2019. nov. 22. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól még nem biztos hogy az értesítés miatt.

Lehet hogy félóránként fellép ide, mint néha én.

2019. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor neki legalább negyedóránként kellene ezt tennie, mert a válaszai átlag ennyi időbe tellenek, és nem kétszavas válaszokat láttam tőle, hanem rendes terjedelemmel bírókat. A figyelt keresőszó témája ritkán is szokott előfordulni, ezért is gondolom.
2019. nov. 22. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!