Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-nél Ideiglenes...

Kazuma2020 kérdése:

Windows 10-nél Ideiglenes fájloknál a tárhelyet hogyan lehet törölni?

Figyelt kérdés
Windows 10-nek November elején volt egy frissítés 10 GB-ot tett fel akkor nekem. De azóta a gépem a meghajtóm azt írja 30,3 GB Ideiglenes fájl van a meghajtómon! Sajnos, ahogy belépek, hogy töröljem nem ír semmit 30,3 GB-nak, amit törölhetnék! A Windows.old mappát keressem meg vagy mit tegyek? - [link]

2019. nov. 23. 05:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A c:\Users\<Userneved>\AppData\Local\Temp\ mappából törölj ki mindent, vagy indítsd el a Lemezkarbantartót
2019. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fukapapa27 ***** válasza:
100%
Hát mindent azért nem, mert lesznek ott fájlok amit még használ ott törlésnél a kihagyás opciót kell választani de amúgy pontosan jól leírta az #1-es válaszíró!
2019. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lemezkarbantartó.
2019. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy, a képen ahol írja ezt ott kattints is rá mondjuk az Ideiglenes fájlokra? Az kilistázza, hogy mi mennyit foglal és hol találhatod meg.
2019. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, pontosan elérési útvonal alapján itt nem írja csak az Egyéb fájloknál, de azt attól még felismeri, hogy mi foglal ennyit. Kattints rá és jelöld ki azokat, amik sokat foglalnak. Vigyázz, mert itt a C partíción fellelhető Letöltések mappát is Ideiglenes fájlok kategóriába sorolja, viszont alapból nem jelöli ki. Ha van ott fontos adatod, akkor nem árt erre figyelni.
2019. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos ezeket már próbáltam és azért gondoltam meg kérdezem van-e még valami mód esetleg. Utána néztem még, hogy nincs is Windows.old mappa, ami fura, mert minden nagy frissítés után szokott lenni! De lehet mivel csak 10 GB volt így most nem lett. De mi foglalhat 30,3 GB-ot az nem tudom, mert "IF"-nél sajnos csak 100MB -ot ír mindig!
2019. nov. 23. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettél fel véletlen illesztőprogrammal netán videót? Én egyszer jártam már így, nem tudtam mi foglalta el az SSD-men fellelhető összes szabad helyet és rá kellett jönnöm, hogy véletlen lenyomtam a gyorsbillentyű kombinációt úgy, hogy észre sem vettem aztán felvettem annyit amennyit csak lehetett. Alapértelmezett mentési helynek pedig nyilván a rendszerpartíció van megadva... Elvileg az Egyéb kategórián belül meg fogod találni, ha van ilyesmi ami sokat foglal. Más ötletem per pillanat nincs.
2019. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mai nap folyamán 6GB-t tudtam ideiglenesből törölni, de még van 26,2GB. - Temp mappát folyton törlöm minden nap mivel napi 1-2 videót szerkesztek és oda menti el! - Utolsó válaszoló jó lenni, de egyébben nincsenek nekem fontosak úgy. Meg a billentyű kombinációkat csak egyszerűket használok!
2019. nov. 24. 12:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül December 1-ig sikerült apránként törölni az ideiglenes dolgokat. De most megint mérges vagyok a Windosw 10-re, mert most 10-én jött egy újabb frissítés és most -50GB-ban vagyok! A gépem meg lassú!
2019. dec. 13. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!