Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom beállítani a laptopo...

Hol tudom beállítani a laptopomon azt, hogy mikor leválasztom a töltőről, ne sötétüljön el a kijelző?

Figyelt kérdés

Lenovo ideapad 330 laptopom van, lassan 1 éves, nincs vele baj, de mostanában ha leválasztom töltőről kisebb lesz a fényereje. Minden beállításban, interneten is kerestem már, hol állíthatnám át, de sehol se találtam. Épp a videókártyák illesztőprogramjait frissítem.

Valakinek valami ötlet?



2019. dec. 1. 06:55
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az energiagazdálkodásnál érdemes keresgélni.

Néhány tippet kaphatsz az alábbi linken:

[link]

2019. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
58%

Külön fényerő beállítás tartozik a hálózati üzemhez és az akkus üzemhez.

Tetszés szerint állíthatod mindkettőt egymástól függetlenül (ahogy P.O.C. írta) az energiagazdálkodás beállításai között.

Bár azt valamiért nem írtad le miféle rendszer van a gépeden. Nyilván nem találtad fontos információnak :)

2019. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm, ott már keresgéltem, sajnos ott nem leltem rá. Időközben sikerült megtalálnom, a radeon beállításoknál kellett a "változó fényerőt" kikapcsolni.

Második válaszoló: Windows 10, de ha csak kötekedni tudsz ne írogass hozzá mások kérdéseihez. :)

2019. dec. 1. 15:37
 4/4 Szirty ***** válasza:
58%

Az miért is kötekedés hogy felhívtam a figyelmed a kérdésed hiányosságára?


Vagy minden kötekedés ami neked nem tetszik?

2019. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!