Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsó üzleti laptopok?

Olcsó üzleti laptopok?

Figyelt kérdés

Keresek olyan notebookot, amelyik:

-13-14" kijelzős

-Van benne SSD

-2 kg alatt van súlyban (inkább 1,5 kg körül)

-200 ezer ft alatt van, ha az árban windows is benne van az még jobb.


Csak és kizárólag Office használatra, és netezésre kell, max youtube videókat nézek rajta, ennél többere nem használom, viszont sokat hurcolnám, ezért a kis súly mindenképp előny.

Acer Swift 1-et néztem amúgy, nem tudom, hogy a 4 gb ddr3 ram, és az intel pentium proci elegendő-e manapság akárcsak alap felhasználásra is. Sokat tényleg nem szánok rá, mert nem fullos gépet akarok, mondom, csak egy megbízható, általános használatra való, könnyű notebookot.



2019. dec. 1. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt kár ilyet kérdezni, majd kioktatnak mindjárt az okosok, hogy vegyél 4-500ezres üzleti laptopot használtan, mert csak az éri meg, és hülye vagy, ha bármi miatt az neked nem tetszik. :D


Én ilyet vettem pár hónapja:

[link]


Mindennek megfelel, amit írtál, windows nincs rajta egyedül (nekem ez volt a kompromisszum). Ha megnézed a további változatokat, van belőle olyan, amiben van windows, de abból pl kispórolták a hdd-t, nekem az és a 8 gigás ram többet ért. De a 200-ba még az is belefér, ha veszel rá eredeti wint.

2019. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden valamirevaló webshopban van kereső, ahol megadhatod a fenti feltételeket, sőt, sok egyebet is. De ha azt akarod, hogy én ajánljak neked, akkor tessék:

[link]

2019. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom, hogy van kereső, meg árukeresőn is tudok szűrni, meg is tettem, de személyes vélemények is érdekelnek. Megbízhatóságra sajna nem lehet szűrni, ahhoz vélemények kellenek.
2019. dec. 1. 12:31
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 na pl. ezt az ASUS-t én is néztem, és minden szempontnak megfelel, csak sokan azt mondják, hogy a szervizük, ügyfélszolgálatuk és az ügyintézés menete borzalmas náluk, ha esetlegesen meghibásodik. Emiatt tartok tőle. Mennyire igazak ezek a hírek? Tényleg elég nagy számban hibásodnak meg?
2019. dec. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!