Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az invertált kártyámat hogyan...

Az invertált kártyámat hogyan tudom feljebbhúzni, mert 32mb-n van, és zavar? Alaplap: HP - Intel Q65 Express chipset Ram: DDR3 8gb Processzor: Intel (r) Core (TM) i3-2130 CPU @3.40GHz 3.40GHz

Figyelt kérdés

Kérlek a negatív kommenteket mellőzük.

UI: van pci kártyám, mielőtt megköveznétek, csak jelenleg nem üzemel.?



#PC #Invertált kártya
2019. dec. 4. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A BIOS-ban lehet hogy valahogy meg tudnád piszkálni, de az semmilyen teljesítménynövekedéssel nem járna.
2019. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a BIOS-ban tudsz neki több memóriát adni
2019. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétszer is sikerült leírnod az invertált szót, az integrált helyett. Egyébként meg az i3 2130-ban van GPU mag ami

Intel HD Graphics 2000 néven fut.

Ez közel 2GB memóriával rendelkezik, szóval nem értem a kérdést.

2019. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
32mb-t használ a gép, arról hallottam, hogy a ramból csípi le a memóriát, de nemtudom, hogy hogy állítsam be, hogy használja ki a maximumot a kártya, mert így csak max. 100mb az amit tudok használni.
2019. dec. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!