Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 támogatása 2020....

Windows 7 támogatása 2020. január.14-én megszűnik. Akkor mi fog történni a megszűnés után?

Figyelt kérdés
Mi fog történni? Meghosszabbítják a támogatást, és akkor 2030. január. 14-én lesz támogatott?

2019. dec. 4. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
14-ig lesz támogatott.*
2019. dec. 4. 16:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hosszabbítják meg, ha állandóan meghosszabbítgatnák akkor sosem állnának át az emberek a rég elavult rendszerekről.

Vagy újabb rendszerre frissítesz, vagy bevállalod, hogy nem fog a 7 több biztonsági frissítést kapni, és egyes utólag felfedezett hibák (amikkel visszaélhetnek) nem lesznek kijavítva. Csak a legkritikusabbra adhatnak ki mégis egy frissítést, de nem érdemes erre játszani. Ez is csak azt jelzi, hogy nincs tökéletes rendszer, és potenciálisan veszélyes olyat használni amiről újra és újra ki fog derülni hogy még mindig van hibája, amivel kárt okozhatnak neked.

2019. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jós, de nem hiszem, hogy meghosszabítanák. Végülis a remdszer utódja, a Windows 8 2012-ben megjelent. Így még az utolsó vásárlók is 7 évig kaptak támogatást a rendszerre. Persze ezután is használhatják, de frissítéseket már nem fognak kapni.
2019. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz meghosszabbítás. Az ugye megint csak kiadás lenne és nincs belőle már akkora bevétel hogy fejlesszenek a win7en.

A biztonsági frissítések megszűnése az egy dolog. De mivel a windows le vette róla a kezét így idővel programok se fognak már rá frissítéseket kiadni. És ugye ott is mindíg van valami fejlesztés. Ezeket a funkciókat nem fogod tudni elérni. Bizonyos szolgáltatások esetében nem lesz pár dolog visszamenőleg kompatibilis. Pl egy alap: van telepítve egy böngésződ, az nem fog frissülni, arra van telepítve pár bővítmény, azok még egy darabig esetleg frissülnek, utána azok se, majd nem lesz kompatibilis vele. Szóval bármilyen oldalt nézel tele lesz felugró ablakokkal, vírusokkal stb.

Én is sajnálom a win7-et, jó rendszer volt. De sajnos eddig tartott. Amit mondtam lehet lesz 10 év is még hogy teljesen használhatatlan lesz, de ez is eljön. Ha nem akarsz átáni újabb rendszerre pl win10, lehet jobban jársz valami alap linux-al.

Áruházból bármit 2 kattintással telepíthetsz, ha netezésre, filmezésre használod bőven elég. Nulla tudással is kezelhető. De előbb utóbb ezt el kell engedni.

2019. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Bárcsak az Android 8.0 telefonomra is 10 évig jönnének a frissítések.
2019. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmi. Ugyanúgy használhatod, csak frissítéseket nem kapsz többé, az pedig inkább előny, mint hátrány.
2019. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz meghosszabítva.
2019. dec. 9. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Két lehetőség van:

1.: Ami a Biblia jelenések könyve világvége fejezeteiben le van írva..

2.: Semmi, legfeljebb fellélegzünk hogy ezen régi os kompatibilitására se kell figyelnie már a programfejlesztőknek..

2019. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!