Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 et telepítették a...

Windows 10 et telepítették a gépre és nem ismeri fel a pendrive-ot azóta, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Eddig Windows 7 volt.Alapos a gyanúm hogy azért nem ismeri fel mert meg kellene változtatni a betű jelét.

Na most ezzel az a gond hogy a Windows 10 az összes angol betű felvan tüntetve particioként,az szeretném hogyan lehet azokat leszedni h csak a szükséges maradjon?!


2019. dec. 10. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze van a betűjeknek?? És miért ez a gyanúd??


A biosba beállítottad hogy pendrive-ról bootoljon?? A pendrive bootolható?? Vagy csak ráhánytál valamit??

2019. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Ha az egered USB-s, és mivel használod, így feltételezhető, hogy nem az alaplappal van gond.


Én már jártam úgy, hogy bizonyos pendrive-ok bizonyos USB portokban nem működtek, viszont másikban igen. Esetleg kipróbálhatnád a gép összes másik USB porjában is.


Mi az hogy "az összes angol betű fel van tüntetve particióként"??? Ennyi partíciód lenne? Akkor jó kis mókát űzött veled az aki feltelepítette a Windows 10-et.


Vagy használsz valami Virtuális diszk menedzsert (Daemon Tools), ami mindig létrehoz egy újabb meghajtót, ahányszor csatolsz egy képfile-t?

2019. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok h kibabralt velem.A pendrive on munkahelyi dolgok vannak.

Nincs rajta virtuális meghajtó.

Másik gép felismeri bár azon win 7 van.

Azt h 2.0 v 3.0 nem tudom.

2019. dec. 10. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A telepítő hogy van a pendrivon?? Csak rá húztad és kész??
2019. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi van..? Mutasd képekben mi a gondod, mert így leírva zagyvatag...
2019. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Betujel probléma volt.megoldodott.
2019. dec. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!