Miért zúg a hang?

Figyelt kérdés

A fejhallgató tökéletesen működik próbáltam telefonnal. Az lenne a probléma ,ha számitógépbe dugom a fejhallgatót akkor játék közben elkezd zúgni meg ilyen sistergős hang. Netezés vagy youtuben videó nézése közben nem. De ha a monitorba dugom (ott is van egy jack bemenet) akkor tökéletesen működik játék közben is. Tegnap még semmi baja nem volt ma kezdte el ezt csinálni és nem is állitgattam semmit vagy változott volna valami.

Az alaplap: asus tuf z390m pro gaming



2019. dec. 15. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és minden játékkal ezt csinálja. Szóval terhelés alatt van ez.
2019. dec. 15. 21:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a CPU vagy a GPU által keltett gépzajt hallod. Nem tudsz vele mit tenni sajnos, vegyél egy külső hangkártyát, az nem szed össze gépzajt, mert fizikailag távol van a zavaró komponensektől.
2019. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az hogy lehetséges ,hogy eddig fél évig semmi baja nem volt most meg hirtelen megkuvult?
2019. dec. 15. 21:28
 4/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy egy MűKarácsonyfa zavarja a gépet?
2019. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Árréb toltam de ugyanúgy zúg
2019. dec. 15. 21:40
 6/7 Shaddark ***** válasza:

Nézd meg nem updatolt-e a videokártyád tegnap/ma.

Ha igen akkor rakd vissza a régi drivert. Mjad felrakod a következőt...

Láttam már ilyet párat :)

2019. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy a szünetmentes tápegység miatt csinálta
2020. jan. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!