Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom aktiválni a...

Miért nem tudom aktiválni a Kaspersky Total Security-t?

Figyelt kérdés

Már lejárat előtt beírtam az aktiváló kódot, ahol azt írták, hogy lejárat után automatikusan aktiválódik, de nem ez történt.

Ez a hibaüzenet:

Túllépte a megadott kódhoz engedélyezett aktiválások maximális számát. Biztos nem léptem túl, mert egyszer aktiváltam, és a My Kaspersky-n is regisztráltam a kódot, és ki is írja, hogy aktív még 362 napig, viszont se kézzel nem tudom aktiválni, se úgy, hogy a My Kaspersky-ről a pc-re küldöm. Már vagy 10 éve használom a KTS-t, de eddig nem volt problémám az aktiválással. Valaki találkozott már ezzel a problémával? Van erre valami megoldás?



2019. dec. 20. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan van a kód? Ha fekete vagy szürke oldalról, lehet többször eladták ugyanazt a kulcsot, de azon aktiválási limit van.
2019. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebay-ről szoktam venni. Hogy ez most fekete vagy szürke... Eddig mindig jó volt. Közben írtam az eladónak, és küldött másik kódot, aztán az se volt jó, küldött egy harmadikat, az már jó lett. Még nem jártam így sose, mindig elsőre sikerült aktiválni.

Én meg már kb. tízszer újratelepítettem a Kasperskyt, ötvenszer beírtam/küldtem a kódot. Mindegy. Több óra szenvedés után megoldódott a probléma. Rögtön írnom kellett volna az eladónak, és akkor nem kellett volna még a kérdést se kiírnom.

Köszönöm a választ!

2019. dec. 20. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!