Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet képernyőfotózni...

Hogyan lehet képernyőfotózni Windows 10-en?

Figyelt kérdés
PC-ről lenne szó, de annyira szerencsétlen vagyok hogy még mindig nem tudom..

2019. dec. 30. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
2019. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Meg tudtam oldani :) !
2019. dec. 30. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
de ott van a képmetsző is, ami a win10 gyári programja :D
2019. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
win+shift+s
2019. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ctrl+PrtScr
2019. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Úgy látom Kedves Tibor hogy nem volt egyértelmű számodra egyik válasz sem, pedig mind helyes volt, ebből kifolyólag logikátlanul ki kellett emelned egy olyan kérdést amit már jobban nem lehet elmagyarázni!

De én megpróbálom ÚJRA!:

először egyszerre lenyomod a

CTRL és a PrtScr feliratú billentyűt

Majd megnyitod mondjuk a Paint-et (ami minden Windows-os gépen, laptopon, és tableten) rajta van, majd ott a teljesen üres lapon nem végzel semmi féle módosítást hanem lenyomod egyszerre a

CTRL és a "V" billentyűt, majd ha beillesztette utána csak le kell mentened abban a formátumban amiben szeretnéd (pl. .png, .jpg, .gif)

Remélem tudtam segíteni!

(Ezt egy-egy zöld kézzel és egy köszivel ez alá a válasz alá jelezheted számunkra!)

2020. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Kérd el nagypapád polaroid fényképezőgépét ha az eddigi válaszok nem segítettek december óta. ;)
2020. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Print Screen
2020. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már decemberben kiírtam hogy köszönöm a gyors választ, MEG TUDTAM OLDANI. Mindenesetre köszönöm!
2020. febr. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!