Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » [HANGPROBLÉMA] Windows 10...

[HANGPROBLÉMA] Windows 10 64bit build 1909 asus x556uqk ÚJRAtelepítés után nincs hang a laptopon. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma? Youtbube videók, ismerős, barát segítsége sem volt hasznomra, viszont néha mégis volt hang.

Figyelt kérdés

"nincs hangkimeneti eszköz telepítve"

- az asus honlapjáról az audio driver pontosan ehhez a típushoz már le lett töltve, fel lett telepítve. Realtek driverről van szó, nem segített az újratelepítés. Viszont néha sikerült hangot varázsolnia a "hibakeresőnek" valahogy, azt írja, hogy nem ismerte fel a hardvert, de kijavította.

- Olykor, ha újratelepítettem a drivert és újraindítottam a gépet lett hang, a hibakeresés után. Végig volt hang egész nap, ameddig a laptop be volt kapcsolva, este kikapcsoltam, másnap már ismét nem volt hang. Azért írom ezt a kérdést, mert ma már bármit csinálok, nem lesz hang, akárhányszor futtatom a hibakeresőt.

Nagyon idegesítő, olyan mintha nem lenne hangkártya a gépben. Kizárnám, hogy tönkre ment volna a hangkártya egy újratelepítéstől.

Újratelepítés után minden tökéletesen múködik a hangon kívül.

Már feladtam lassan, ezért írok ide, hátha valakinek van hasonló problémája. Kérlek, hogy youtube videókat ne ajánljatok, az összeset is láttam. Arra keresek magyarázatot, hogy mi okozza azt, hogy NÉHA van hang, de ha kikapcsolom a laptopot, hirtelen a következő rendszer felállásnál elmegy a hang.



#hangprobléma #Win10hang #win10 64bit hang #nincs hang win10 #laptop hangprobléma win10 #asus laptop hang probléma win10 #win10build1909 nincs hang
2020. jan. 11. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!