Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Linuxról?

Mi a véleményetek a Linuxról?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, aki Linuxot használ. Köszönöm.
2020. jan. 14. 11:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Jó.
2020. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%

Aki Linuxot használ, az azért teszi, mert jó neki, és tetszik, és meg van vele elégedve.

Tehát ha csak az válaszolhat aki ezt használ, akkor rendkívül bonyolult lehet kitalálni, hogy milyen válaszok jönnek majd. :)

Okos kérdés.

2020. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%
Egyetem alatt használtam, mert használni kellett kötelezően, meg a benti gépekre amúgy is az volt telepítve. (Egyébként természettudományi kar, nem informatikus szakról volt szó.) Én nem szerettem. Számomra egyáltalán nem volt felhasználóbarát, és idegesített, hogy alapvető dolgokért is folyamatosan küzdeni kellett. Nem mintha hülye lettem volna hozzá, és nem tudtam volna megcsinálni, csak egyszerűen bonyolultnak vagy feleslegesnek éreztem sokszor. Mondjuk ennél konkrétabbat nem tudok mondani, mert már vagy 15 éve történt, és azóta szinte mindent elfelejtettem.
2020. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
36%
Használtam én is egy ideig, de közel sem olyan felhasználóbarát, mint egy Windows.
2020. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Napi szinten használok több disztrót is, sokkal felhasználóbarátabb és sokkal hatékonyabb workflow-t lehet kialakítani, mint bármelyik Windowson. A játékok futtatása néha még mókolós, ezt aláírom, de az utóbbi 2-3 évben rengeteget fejlődött ezen a téren is.
2020. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Most komolyan a saját egyéni véleményemet pontozzátok le?

Aki Windowsot használ az nem ember vagy mi?

Elvakultak vagytok.

2020. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Aki használta, annak a válaszára kíváncsi a kérdező. Aki felrakta, megpróbálta Windowsként kezelni, aztán dacosan visszatért Windowsra azzal a jelszóval, hogy nem felhasználóbarát, az nem használta, hanem idétlenkedett vele.
2020. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Na, kezdődik. 😙
2020. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok! Van, aki a mandarint,más meg a hozzá hasonlatos narancsot szereti.
2020. jan. 14. 12:51
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

NA igen, de sosem értem, hogy aki a mandarint szereti, az miért gyűlöli tiszta szívből azt, aki meg a narancsot kedveli. És viszont.

EZ az igazi óvodás szint!!

2020. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!