Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Asus laptopon nemmegy pár bill, nem érzékeli ha lenyomom, de a mellette lévő betu meg mukodik Mi lehet a gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: billentyűzet, laptop

jan. 14. 16:51  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes csinalni CT-t egy gyokerkezelt fogrol es a mellette levorol? Azert hogy tudjam melyikkel van a gond, mert fáj, es a rontgen azt mutatja hogy minden rendben
Mielőtt elveszítettem a szüzességemet mini tampont használtam. Most, hogy megtörtént, használhatom még a mini tampont? Vagyis nem lesz “gond”? Kifolyik mellette stb?
A hamachi amikor csatlakozok a haveromhoz van mellette egy sárga ikon azt írja hogy hiba a partnercsatlakozásban mi a gond?
Ma újraraktam a windows 7et és a böngésző minden keresésre azt írja ki, hogy a weboldal nem elérhető. Azonban mellette a skype fut. A wifin lévő laptop tökéletesen működik. Mi lehet a gond?
Számítógép tisztítása után elindítottam a gépet. A ventik felpörögnek majd a gép leáll. Ha csak a bal oldali ram foglalatba teszek ramot, a gép elindul. Ha a mellette lévőbe is...
Az eszpresszó automata kévéfőzőgépnél (Philips, Saeco, Picobarosto) ahol engedi le a forró vizet, van az a kis valami és mellette engedi le a vizet. A tejtartájt is ha...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!