Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptop memóriáját lehet...

Acer laptop memóriáját lehet e bővíteni és ha igen hol és hogyan?

Figyelt kérdés
Aspire 1 típusú, 4GB DDR3 L Memory, eMMMC 32 GB. Fogalmam sincs mi mit jelent! Köszi!

#laptop #memóriabővìtés
2020. jan. 16. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Aspire 1-nek is több típusa van, de ahogy elnézem egyikben sem lehet bővíteni. Az eMMC meg egyfajta tároló egység, pontosan nem értem miért a ramnál van említve, de hátha vannak itt okosabbak.
2020. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezekből az adatokból sajnos nem lehet kideríteni,írd le a pontos típusát!
2020. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A114-31-C9QY
2020. jan. 16. 13:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyi memóriája sincs a gépnek hogy a frissítéseket letöltse, pedig nincsen rajt szinte semmi alkalmazás.Mit tudnék csinálni vele? Pendrive segítene rajta?
2020. jan. 16. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Memóriát (RAM)-ot nem lehet benne bővíteni ez biztos. De mostmár el is bizonytalanított az a mit írtál. Neked tárhelyre lenne szükséged a gépben?
2020. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapból 32 Gb hely van benne, ami nem valami sok, sd-kártya vagy pendrive is segíthet, átmozgatni rá bizonyos programokat, ami azt illeti ezek a Cloudbookok (véleményem Szerint) nem érik meg a pénzüket.
2020. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja bocs ha hülyén fogalmazok, nagyon nem vagyok otthon a témában. Szóval nem tudok frissíteni, nincs elegendő tárhely. Töröltem mindent amit tudtam de még így se.Ráadául a munkámhoz telepíteni kellene egy fontos alkalmazást.Hogy lehet hogy ilyen kevés hely van ezen a gépen?
2020. jan. 16. 13:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen laptopot ajánlanál ár-érték arányban? Leginkább munkára használom, online számlázóprogram , levelezések , fájlok tárolása, netezés. Egy ilyen olcsóbb laptop ezek szerint nem sok mindenre jó.
2020. jan. 16. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepődtem, de aztán eszembe jutott hogy vannak ilyen gépek. Ahogy azt mondtam is sajnos nincs jobb ötletem mint egy sd kártya vagy pendrive ha van otthon, ideiglenes megoldásnak működhet. Hosszútávra pedig külső merevlemezt ajánlanék. A cloudbookoknak igazából az a lényege, hogy mindent a felhőben tartanak, nem használtam ilyet, és nem is tervezek szóval nem tudok abban segíteni, csak azt tudom, hogy emiatt nincsen bennük lemezmeghajtó, így hely is csak annyi van amit az eMMC kínál. Ahogy mondtam erre jó megoldás lenne egy külső merevlemez vétele.
2020. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak olcsó laptopok amik ezeket az igényeket bőven kielégítik és van bennük megfelelő tárhely, már egy 500 vagy akár 250gb-vel is meg lehet lenni kényelmesen. AZ a helyzet, hogy én asztali gépes vagyok, és abból sem ez a kategória, így nincs tapasztalatom netezős, levelezős laptopok terén. Esetleg feltehetsz egy kérdést ilyen témakörben is hátha kapsz választ.
2020. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!