Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPHONESOK! Hogyan tudok...

IPHONESOK! Hogyan tudok iCloud tárhelyet bővíteni, avagy mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Betelt az alap icloud tárhelyem. A telefonom (iphone) beállítások folyamatosan küldik az értesítést, hogy tele van az icloud tárhelyem. Nem játssza le a régi live képeket, illetve a simákat sem tölti be. Ugyan így a videókkal. Nem jönnek meg az e-mailek az alap iphones e-mail alkalmazásba. Ezért döntöttem úgy hogy a 299 ft-os csomagot , havi 5GB tárhellyel megveszem. Visa classic kártyám van. Mindent hibátlanul beírtam, de a vásárlás végén sosem enged tovább. Az apple pay hibátlanul működik, a kártyámon is van elég pénz . Mi lehet a gond?

2020. jan. 19. 23:26
 1/4 csempéző vizipisztoy válasza:

Szia! 50 Gb. Ha iCloud-ra be van regisztrálva a kártyád akkor nem értem hol a probléma.

Vásárolsz is vele az AppStore-ban?

2020. jan. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

App Store-ban még nem vásároltam, de az Apple pay-t naponta többször használom, és jó működik.

(A méretet elírtam..)

2020. jan. 20. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettő az más dolog.Lehet az 5GB opciót próbáltan erőltetni, emiatt van valami probléma
2020. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipp: Próbáld meg úgy, hogy a beállításokban a fizetési opcióknál az ApplePayt adod meg, és akkor nem kell külön beírni semmit. Úgy már működnie kellene...
2020. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!