Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit történt az instagrammal,...

Mit történt az instagrammal, lehet valamit tenni, hogy működjön?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem jeleníti meg a követőimet, vagy ha igen, akkor rövid ideig. Utána azt írja ki, hogy "kérjük várj egy percet mielőtt újra megpróbálnád". Akiket en követek, azokat mutatja, de ez a hibaüzenet ott is megjelenik. Ez azért zavar, mert így nem tudom összevetni a követőimet az általam követett emberekkel.


Tegnap este amúgy már képeket sem engedett feltölteni. Nem tudom, hogy ez a sok be-kikövetés, lájk, feltöltés miatt van-e. Mert a másik profilomon, amit nem használok, ilyen gond nincs.


Ennek a profilnak vége van tehát? Kár érte, mert szépen fejlődött.. :-/


Írtam a moderátornak is az alkalmazásban, nem jött válasz.


2020. jan. 22. 09:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valami: mások ismerőseit se engedi megnézni
2020. jan. 22. 09:51
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagyis mások követőit
2020. jan. 22. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a profil hibája lenne, kivéve ha nem kaptál róla semmi információt, hogy tiltották e a profilodat. Töröld majd rakd fel újra, vagy nézd meg másik készüléken működik e
2020. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!