Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a nehezebb...

Szerintetek melyik a nehezebb a programozás vagy a 3D modellezés?

Figyelt kérdés
Jóval kevesebb 3D modellezőt látok mint programozót.Vajon ez azért van mert annyival nehezebb lenne? Nektek mi a tapasztalataitok ?

2020. jan. 24. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg éttermekbe járnál több szakácsot\felszolgálót látnál mint programozót. Nem lehet összehasonlítani a kettőt, teljesen más terület, legfeljebb tech artistnál van átfedés(na, belőlük van kevés, nem programozóból\grafikusból).
2020. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a programozás nehezebb.

3D modellezésnél inkább kreativitás kell, mintsem olyan nagyon sok tudás. Oké, meg kell tanulni mit tud általában egy 3D modellező program és az adaott program egyei tulajdonágait is, de azért az nem olyan nagy dolog.

Ha tudod pontosan mit akarsz csinálni, akkor "könnyű"...

Mondjuk az igaz, hogy azon belül is lehet általában scripteket írni... tehát a programozás része a modellezésnek? Mert akkor fordított a heylzet, de ezt azért inkább nem állítanám.

2020. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 mondod ezt úgy, hogy életedben nem modelleztél. A modellezésnek rengeteg technikai része van amit hosszú évek alatt tudsz csak mind megtanulni, és a kreativitás nem éppen "csak kreativitás"(területtől függetlenül), ez az egyetlen ami nem tanulható, legfeljebb fejleszthető. A játékdizájner munkája meg gondolom a legkönnyebb, mert nem feltétlen csinál se kódot, se grafikai anyagot.
2020. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a nehezebb, mihez van tehetsége.


Én pl. szeretek és tudok programozni és belekóstoltam a 3D modellezésbe, de nagyon béna vagyok benne, nekem nagyon nehéz.

Van egy haverom, aki meg nem tud programozni, de olyan 3D képeket csinál, hogy csak lesek!

2020. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!